Про проект

Вітаємо на проекті The Plast!

Мета проекту The Plast доволі проста — розповісти про Пласт якомога ширшому колу дорослих читачів. А що може краще розповісти про організацію, ніж життєві історії звичайних пластунів, які творять нашу спільноту.

Пластуни дуже різні — серед нас є журналісти, ультраси, військові, політики, актори, лікарі… Усі вони, як би пафосно це не звучало, дбають про краще майбутнє України, кожен на своєму місці, щодня. Пласт заклав в них основу — ідею, яку складно описати одним чітким реченням, а тому й розповідати про неї будуть самі герої цього проекту.

При прочитанні текстів врахуйте, що проект створений як приватна ініціатива, а тому не відображає офіційної позиції Пласту з того чи іншого питання.

Якщо ви захочете дізнатись більше про цю організацію, підтримати її проекти чи долучитись до неї, тоді завітайте на офіційний сайт організації.

Запрошуємо читати The Plast!

P.S.: Так сайт нагадує The Ukrainians, TheGreatDiscontent, та інші проекти. Ні, The Plast не має до них жодного відношення. Головне в усіх цих проектах – це не зовнішній вигляд, а розмови з цікавими людьми, які ми також наполегливо радимо почитати.